Oversikt over øvelser m.m. høsten 2017

Publisert av Brynjar Bratland den 13.08.17. Oppdatert 07.11.17.

  

Tabellen viser sted for øving eller arrangement og hvem som er ansvarlig for tilberedelse av kaffi m.m.
På fellesøvinger øves det på fellesrepertoar for hele laget, inkludert komp. Når det ikke er fellesøvinger, gjelder instruktøren Trekkspillaget. Toraderne og Nevergreens må da organisere seg selv.

Pga problem med scrolling på mobiltelefoner, vises tabellen nedenfor først i en smal versjon, så i en bred versjon med full tekst.

  

Dag

Sted

Kaffi m.m.

Instruktør

Innhold

22.aug

NaKu

 

 

 

29.aug

NaKu

 

Stein Magne

Felles

04.sep

Asker mus

Brynjar, Steinar, Lene

Harald

Konsert/ Svingom

05.sep

Jans

 

Stein Magne

 

10.sep

NaKu

 

Stein Magne

Semiaden

12.sep

Jans

Rolf A B

Stein Magne

 

17.sep

Asker mus

 

Harald

Høsttakke-festen

19.sep

Jans

Kari

Stein Magne

Felles

26.sep

Jans

Nina

Stein Magne

 

10.okt

Jans

Bjørn

Harald

 

17.okt

Asker mus

Per Arne, Karstein, Kjell

Harald

Svingom

24.okt

Jans

Håkon

Harald

 

28.okt

Liersk. samf.h

 

 

Hurum sp.mannslag

31.okt

Jans

Arild

Harald

 

07.nov

Jans

Margrethe

Harald

 

14.nov

Asker mus

Rolf J B, Steinar, Brynjar

Harald

Svingom

21.nov

Jans

Hilda

Stein Magne

 

28.nov

Jans

Wencke

Stein Magne

 

02.des

Gjellum

 

 

Julebord

05.des

Jans

Lene

Harald

 

12.des

Jans

Svein

Harald

 

19.des

Jans

Rolf R B

Harald

 

​ Tabell, full størrelse

Dag

Sted

Kaffi m.m.

Instruktør

Innhold

Tirsdag

22.aug

NaKuHel

 

 

 

Tirsdag

29.aug

NaKuHel

 

Stein Magne

Felles

Mandag

04.sep

Asker museum

Brynjar, Steinar, Lene

Harald

Konsert/ Svingom

Tirsdag

05.sep

Jansløkka

 

Stein Magne

 

Søndag

10.sep

NaKuHel

 

Stein Magne

Semiaden

Tirsdag

12.sep

Jansløkka

Rolf A B

Stein Magne

 

Søndag

17.sep

Asker museum

 

Harald

Høsttakke-festen

Tirsdag

19.sep

Jansløkka

Kari

Stein Magne

Felles

Tirsdag

26.sep

Jansløkka

Nina

Stein Magne

 

Tirsdag

10.okt

Jansløkka

Bjørn

Harald

 

Tirsdag

17.okt

Asker museum

Per Arne, Karstein, Kjell

Harald

Svingom

Tirsdag

24.okt

Jansløkka

Håkon

Harald

 

Lørdag

28.okt

Lierskogen

 

 

Hurum spellemannslag

Tirsdag

31.okt

Jansløkka

Arild

Harald

 

Tirsdag

07.nov

Jansløkka

Margrethe

Harald

 Felles

Tirsdag

14.nov

Asker museum

Rolf J B, Steinar, Brynjar

Harald

Svingom

Tirsdag

21.nov

Jansløkka

Hilda

Stein Magne

 

Tirsdag

28.nov

Jansløkka

Wencke

Stein Magne

 

Lørdag

02.des

Gjellum

 

 

Julebord

Tirsdag

05.des

Jansløkka

Lene

Harald

 Felles

Tirsdag

12.des

Jansløkka

Svein

Harald

 

Tirsdag

19.des

Jansløkka

Rolf R B

Harald